تبلیغات
منتظرظهور - سالروز شهادت امیر قلوب و صیاد دلها سپهبد شهید صیاد شیرازی
امیرسرافراز سپاه اسلام شهید علی صیاد شیرازی

بسم الله الرّحمن الرّحیم ‏من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدّلوا تبدیلا
امیر سرافراز ارتش اسلام و سرباز صادق و فداکار دین و قرآن، نظامیِ مؤمن و پارسا و پرهیزکار، سپهبد علی صیاد شیرازی امروز به دست منافقین مجرم و خونخوار و روسیاه به شهادت رسید. این نه اولین و نه آخرین باری است که دلی نورانی و سرشار از عشق و ایمان و وفاداری به آرمان‏های بلند الهی، هدف تیر خشم و عناد و عصبیت از سوی زمره‏ ی جنایت‏کار و فاسدی که ادامه‏ حیات خود را در خدمتگزاری به دشمنان اسلام دانسته است، قرار می‏ گیرد و دست خائنِ خودفروخته‏ ای، نهال ثمربخش انسان والایی را قطع می‏کند.
او مانند دیگر مردان حق از روزی که قدم در راه انقلاب نهادند همواره سر و جان خود را برای نثار در راه خدا بر روی دست داشتند. سرزمین های داغ خوزستان و گردنه ‏های برافراشته‏ ی کردستان، سالها شاهد آمادگی و فداکاری این انسان پاک‏ نهاد و مصمم و شجاع بوده و جبهه‏ های دفاع مقدس صدها خاطره از رشادت و از خودگذشتگی او حفظ کرده است. خطر مرگ کوچک‏تر از آن است که بندگان صالح خدا را از راه او بازگرداند، و عشق به منال دنیوی حقیرتر از آن است که در دل نورانی شایستگان جایی بیابد. کوردلان منافق بدانند که با این جنایتها روز به روز نفرت ملت ایران از آنان بیشتر خواهد شد و خون مردان پاک‏دامن و پارسا همچون صیاد شیرازی و شهید لاجوردی بدنامی و سیاه‏رویی آنان را در تاریخ و در دل این ملت همیشگی خواهد کرد. و سردمداران استکبار که با وجود لاف‏زنی های ضد تروریستی خود،
به امید آن نشسته‏ اند که تروریست‏ های مزدورشان در ایران اسلامی با شهید کردن مردان استوار و مقاوم انقلاب، راه تسلط بر ایران اسلامی را هموار کنند، بدانند که خون شهیدان راه حق، ملت مؤمن ما را سخت‏ تر و آشتی‏ ناپذیرتر و مقاومت‏ تر می‏سازد. رحمت و فضل بیکران الهی بر روح شهید عزیزمان علی صیاد شیرازی و لعنت و نفرین خدا و فرشتگان و بندگان صالحش بر ایادی منفور و مطرود استکبار.
این‏جانب شهادت این بنده‏ ی برگزیده ‏ی خدا را به ملت ایران بخصوص به یاران دفاع مقدس و ایثارگران جبهه‏ های نور و حقیقت و به خانواده ‏ی گرامی و فداکار و بازماندگان محترمش تبریک و تسلیت می‏گویم و صمیمی ‏ترین درود خود را بر روح پاک او و خون به‏ ناحق ریخته‏ ی او نثار می‏کنم.
و السّلام علی عباد الله الصّالحین‏
سیّد علیّ خامنه ‏ای‏۱۳۷۸/۰۱/۲۱
طبقه بندی: فرهنگی،
برچسب ها: امیر قلبها، صیاد دلها، شهید صیاد شیرازی، منافقین مزدور، تروریست های ضدخلق، سردمداران استکبار، امیرسرافراز،

تاریخ : سه شنبه 21 فروردین 1397 | 08:18 ق.ظ | نویسنده : محمد مهدی | نظرات